Zpět do obrazové galerie

 

 

Martin TONDR

Celková bilance:

Obsah obrázku tráva, osoba, exteriér, baseballový míček

Popis byl vytvořen automaticky

3 účasti na MS a OH

 

8 disciplín (0 – 1 – 2)

 

150 bodů

 

26. místo v dlouhodobé historické tabulce

 

 

 

 

Nejúspěšnější disciplíny:

 

Kopaná jednotlivci

 

0

-

1

-

0

Hod granátem

 

0

-

0

-

1

Hod pancerfaustem

 

0

-

0

-

1

 

 

Nedostatky?

 

Prezentace! Pracovní povinnosti v nedalekém Křenovském šenku měly logicky přednost. Proto se po slavnostním zahájení opakovaně objevoval už jen sporadicky, nebo vůbec.

 

Reprezentuje – Belgie

V belgických „reprezentačních“ barvách se nám ale reálně ještě nepředstavil 😊

Zajímavosti

*     Ačkoliv o jeho sportovních schopnostech nikdo nepochybuje, k prvním medailím – shodně bronzovým v hodech na cíl – mu hodně dopomohly zdravotní problémy dvojice soupeřů a absence dalších na MS 2017. V pancerfaustu bojovalo o body jen pět účastníků světového šampionátu, hod granátem absolvovalo včetně M.Tondra osamocené kvarteto – tak málo lidí se v této disciplíně předvedlo naposledy o 40 let dříve!!!

artbul1a        Na mistrovství světa 2018 rozehrál turnaj ve stolním tenise. A bylo znát, že by patřil mezi relevantní hráče. První set s D.Soeldnerem totiž prohrál jen zdánlivě snadno 4:11, ve skutečnosti se tak stalo až po velkém boji. Pak ale musel operativně zpátky do práce, a až do konce her už se k dohrávce a dalším utkáním nevrátil…  

artbul1a  Stejně kuriózní okolnosti má jeho stříbro v kopané jednotlivců – střelba „penalt“ přes celé hřiště – na MS 2019. Porci deseti ran zvládl ihned po zahájení šampionátu, a jeho výkon 6,5 bodu o dva dny později už jen dorovnal A.Pavlík jr. Podle pravidel měl následovat rozstřel. Protože už ale M.Tondr nebyl k mání, bez boje a na dálku skončil „až“ na druhém místě…  

Personal

Kdo sleduje utkání hokejové extraligy, může ho vidět na střídačce Bruslařského klubu z Mladé Boleslavi, kde bez ohledu na roční období a teplotu, vždy jen v tričku a kraťasech pomáhá hráčům projít dvířky na led a zpět, a když něco schází nebo bolí, všechno rychle opraví a napraví. Jak by ne, když je to masér a druhý kustod mužstva. Sám hokej aktivně hrál, a pořád hraje. V Mladé Boleslavi prošel dorosteneckou i juniorskou kategorií, pár zápasů si připsal i za A-tým v první lize. S tou má zkušenosti také z dresu Benátek nad Jizerou. Poslední léta už strávil o stupínek níž, ve druhé lize, nejdříve ve službách Vlků z Jablonce, nyní Dvora Králové. Hokejovou kariéru musel ale „povinně“ na rok přerušit pro mediálně známý incident s hlavním rozhodčím… :-) V rodině je tradice práce ve stravovacích službách. A proto měl až donedávna pronajatu občerstvovací zastávku turistů a cyklistů nedaleko hradu Trosky, tzv. Křenovský šenk.

 

M.T.

 

Vzd8

Vzd15

Pis6

Fig10

Kriket

Petan

Kroket

Grana

Pance

KosM

KosV

KosK

Karty

Kužel

Š500

Š2tis

StTen

Šprtec

StKop

KopJ

 

Rok

Medaile

Body

Poř.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017

 

59/6

-

X

-

16/5

-

-

70/3

70/3

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

2017

0  0  2

80

9.

2018

 

-

-

X

-

18/6

-

-

-

-

-

-

-

-

X

-

-

-*

-

-

6.

 

2018

0  0  0

0

12.

2019

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

X

-

-

-

-

-

2.

 

2019

0  1  0

70

12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celkem

 

0/0/0

-

-

-

0/0/0

-

-

0/0/1

0/0/1

-

-

-

-

-

-

-

0/0/0

-

-

0/1/0

 

-

0  1  2

150

23.

 

Zpátky nahoru